fbpx
Pazar, 5 Nisan, 2020

Derneğimize fahri üye olarak vergi sorunları ile karşılaştığınızda Mükellef Kriz Hattı üzerinden vergi mükellefiyeti olan smmm,ymm ,e. vergi hakimlerinden ve e.vergi müfettişlerinden oluşan deneyimli ve tecrübeli savunucularımızdan bilgi alabilirsiniz.

Fahri üye olabilmek için ;

a) 18 yaşını bitirmiş olmak, (gerçek kişiler için ) ,

b) Fiil ehliyetine sahip bulunmak ve 5253 sayılı Dernekler kanununda belirtilen süreli veya hak sınırlaması ya da hak yoksunluğu kapsamı dışında bulunmak,

c) Ağır hapis cezasına veya taksirli suçlar hariç olmak üzere 5 yıldan fazla hapis cezası ile mahkum edilmemiş olmak, yüz kızartıcı suçlardan yahut Dernekler Kanunu gereğince kurulması yasaklanan dernekleri kurmak veya idare etmek suçlarından hüküm giymemiş olmak

Dernek üyelik aidatı yıllık 600 TL’dir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dernek üyeliğiniz aidatı yatırmanız durumunda başlamaktadır.Sisteme kayıt bırakmanız üye olduğunu anlamına gelmemektedir.Sisteme kayıt bırakmanız sadece ön başvuru yaptığınız anlamına gelmektedir. Bir yıl boyunca üyelerimize sunduğumuz tüm hizmetlerden yararlanmaktasınız.

Soru ve sorunlarınız için Mükellef Kriz Hattını arayabilirsiniz. 0262 606 05 41

Mevzuat,haberler ve makaleler,Mükellef Kriz Hattı ,Online Webinarlar,Eğitim ve Seminerlerde indirim hakkı ve önceliği dernek üyeliğine dahildir.Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Aidat yatırmadığınız zaman üyeliğiniz derneğimizi arayarak iptal ettirebilirsiniz.Aidat yatırmanız durumunda ise yıllık aidatta şeklinde alınmış olduğundan dolayı iade olmamaktadır.Bu süreç zarfında hizmetlerimiz hepsinden yararlanabilirsiniz.

Mevzuat,haber ve makalelere derneğimize üye olduğunuz takdirde ulaşabilirsiniz.Eğer sistemi denemek isterseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Online webinarlar üyelik sistemi üzerindeki bağlantıdan giriş yapabilirsiniz.Size uygun zaman aralığına göre webinarlara kayıt olabilirsiniz.

0850 304 95 42

0262 606 05 41