fbpx
Vergi sorunlarında nasıl yardımcı oluyoruz?

Derneğimize üye olarak vergi sorunları ile karşılaştığınızda Mükellef Kriz Hattı üzerinden vergi mükellefi olan e. vergi hakimlerinden ve e.vergi müfettişlerinden oluşan deneyimli ve tecrübeli savunucularımızdan bilgi alarak sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Dernek üyelik şartları nelerdir?

Fahri üye olabilmek için ;

a) 18 yaşını bitirmiş olmak, (gerçek kişiler için ) ,

b) Fiil ehliyetine sahip bulunmak ve 5253 sayılı Dernekler kanununda belirtilen süreli veya hak sınırlaması ya da hak yoksunluğu kapsamı dışında bulunmak,

c) Ağır hapis cezasına veya taksirli suçlar hariç olmak üzere 5 yıldan fazla hapis cezası ile mahkum edilmemiş olmak, yüz kızartıcı suçlardan yahut Dernekler Kanunu gereğince kurulması yasaklanan dernekleri kurmak veya idare etmek suçlarından hüküm giymemiş olmak

Dernek üyelik aidatı ne kadardır?

Dernek üyelik aidatı yıllık 365 TL’dir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üyeliğiniz ne zaman başlamaktadır?

Dernek üyeliğiniz aidatı yatırmanız durumunda başlamaktadır.Bir yıl boyunca üyelerimize sunduğumuz tüm hizmetlerden yararlanmaktasınız.

Mükellef Kriz Hattı ücretsiz midir?

Dernek üyelik sistemi üzerinden dernek aidatı yatırmasanız da mükellef kriz hattımıza ulaşabilirsiniz.

Hangi hizmetler üyeliğe dahildir?

Mevzuat,haberler ve makaleler,Online Savunucu,Online Webinarlar,Eğitim ve Seminerlerde indirim hakkı ve önceliği dernek üyeliğine dahildir.Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Üyeliği nasıl iptal ettirebilirim?

Aidat yatırmadığınız zaman üyeliğiniz derneğimizi arayarak iptal ettirebilirsiniz.Aidat yatırmanız durumunda ise yıllık aidatta şeklinde alınmış olduğundan dolayı iade olmamaktadır.Bu süreç zarfında hizmetlerimiz hepsinden yararlanabilirsiniz.

Mevzuat,haber ve makaleler nasıl ulaşabilirim?

Mevzuat,haber ve makalelere derneğimize üye olduğunuz takdirde ulaşabilirsiniz.Eğer sistemi denemek isterseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Webinarlar ne zaman olacaktır?

Online webinarlar üyelik sistemi üzerindeki bağlantıdan giriş yapabilirsiniz.Size uygun zaman aralığına göre webinarlara kayıt olabilirsiniz.

0850 304 95 42

0216 606 08 10