fbpx

BengüTürk TV’ye Konuk Olduk!

30.11.2018 Cuma günü Bahar İlik’in hazırlayıp sunduğu Haber Editörü programına Genel Başkanımız Mehmet Kaynak konuk olmuştur.Başkanımız,vergi mükelleflerinin sorunlarına ayrıca yeni üyelik sistemimiz ve üyelere sunacağımız hizmetler hakkında konuşmuştur.Vergi Mükellefi Savunucuları Derneği olarak her zaman vergi mükelleflerinin sesiyiz! Canlı yayını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Genel Başkanımız Mehmet Kaynak Bengütürk Tv’ye Konuk Oldu

Genel Başkanımız Mehmet Kaynak Bengütürk Tv’ye Konuk Oldu , Genel Başkanımız Mehmet Kaynak ,19.01.2018 tarihinde Bengütürk ekranlarında Bahar İlik’in sunduğu Gün Başlıyor programına konuk oldu.

Genel Başkanımız programda kamu hacizleri, e-haciz gibi önemli konulardan ayrıca vergi mükelleflerinin genel sorunlarından bahsetti. Vergi Mükellefi Savunuculuğu eğitimi konusu üzerinde de fazlası ile durdu.Vergi Mükellefi Savunuculuğunun dünya ve Türkiye açısından çok önemli bir konu olduğunu belirtti.

Genel Başkanımız Mehmet Kaynak Bengütürk Tv'ye Konuk Oldu
Genel Başkanımız Mehmet Kaynak Bengütürk Tv’ye Konuk Oldu

Bunlardan bahsederken Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Başbakanımıza ve diğer hükümet yetkilileri ile görüşmek istediğini beyan etti.

 

Aşağıdaki video üzerinden yayını izleyebilirsiniz.