fbpx

Amaçlarımız

Amaçlarımız .

  1. Vergi ihtilafları ile ilgili olarak , bilgi ve tecrübe sahibi olan , meslek sahiplerini, bir araya getirmektir.

 

  1. VERSAV temsilcilerini, Vergi Mükellefi Savunucularını, Versav Gönüllülerini ve vergi mükelleflerini, hak ve sorumlulukları konusunda,   bilinçlendirmek ve eğitimler vermek.

 

  1. Meslek mensupları arasından, vergi mükellefi savunucuları derneğinin eğitimlerine ve seminerlerine katılanlara, başarılı olmaları halinde, eğitim çalışmalarından sonra ‘’ Vergi Mükellefi Savunucusu ‘’ ünvanı verilmektedir.

 

  1. Ayrıca derneğimize çalışmalarımızda katkı yapan, gönül veren, vergi mükellefleri arasından, vergi mükellefi savunucuları derneğinin eğitimlerine ve seminerlerine katılanlara, başarılı olmaları halinde, eğitim çalışmalarından sonra ‘’Versav Gönüllüsü ‘’ ünvanı verilmektedir.

 

  1. Performansı yüksek, vergi mükellefi savunucuları arasından, vergi mükellefi ve uygun bir ofisi  olması halinde, bulunduğu il ve ilçelerde temsilcilikler verilmektedir.

 

  1. Mükelleflere, vergi sorunları ile karşılaştıklarında , temsilcilerimiz, vergi mükellefi savunucularımız ve versav gönüllerimiz vasıtasıyla, bilgilendirmek  ve  çözümler  üretmektir.

 

  1. Türkiye genelinde vergi mükellefi birliklerini kurmaktır.

 

  1. Devlet ile vergi mükellefi arasında gönüllü uyumun sağlanması için çalışmalarda bulunmaktır.

 

  1. Mükellefin hakları ile ilgili yapılması gereken kanuni düzenlemelerin yapılmasını sağlamak, görüş ve önerilerde bulunmak.
amaclarımız
yorum Yap
WhatsApp
Gönder